Filters
Wyświetlanie cen
Wyszukiwanie

Klimatyzacja i wentylacja

Czym jest klimatyzacja?

Klimatyzacja nie tylko obniża temperaturę w pomieszczeniu, ale również odprowadza na zewnątrz nadmiar wilgoci. Ponadto w tak zwanych okresach przejściowych, umożliwia efektywne dogrzewanie pomieszczeń. W asortymencie sklepu Protor znajdą Państwo m.in. klimatyzatory typu split, składające się z dwóch elementów. Pierwszy z nich montuje się wewnątrz, natomiast drugi na zewnątrz budynku. W pomieszczeniach charakteryzujących się większą kubaturą, najczęściej montowana jest klimatyzacja kanałowa lub sufitowa. Urządzenia tego typu są w stanie efektywnie schłodzić nawet bardzo duże pomieszczenia.

Zobacz jako Tabela Lista
Sortuj po
Wyświetl na stronie

KLIMAKONWEKTOR VITECO KK-060 wydajnośc grzewcza 5,75 kWwydajność chłodnicza 2,50 kW

2 599,00 zł z podatkiem 4 403,40 zł z podatkiem z wyłączeniem przesyłki
Klimakonwektory | 

KONSOLA OBROTOWA DO NAGRZEWNICY HEATER

72,57 zł z podatkiem z wyłączeniem przesyłki
Nagrzewnice | 

KONSOLA OBROTOWA DO NAGRZEWNICY HEATER ONE

60,27 zł z podatkiem z wyłączeniem przesyłki
Nagrzewnice | 

KURTYNA ELEKTRYCZNA WING C150 AC VTS

2 286,57 zł z podatkiem z wyłączeniem przesyłki
Kurtyny powietrzne | 

NAGRZEWNICA WODNA HEATER CONDENS CR ONE (7-20 kW)

1 105,77 zł z podatkiem z wyłączeniem przesyłki
Nagrzewnice | 

PANEL STERUJĄCY COMFORT ( regulacja prędkości i termostat, do max. 3 nagrzewnic )

134,07 zł z podatkiem z wyłączeniem przesyłki
Nagrzewnice | 

STEROWNIK NAŚCIENNY WING VTS

60,27 zł z podatkiem z wyłączeniem przesyłki
Nagrzewnice | 

Zalety klimatyzacji

Proponujemy Państwu urządzenia klimatyzacyjne renomowanej firmy Saunier Duval, które wyróżniają się niezawodnością i bezawaryjnym działaniem przez długi czas. Nowoczesne wzornictwo, w połączeniu z wysoką efektywnością chłodzenia sprawiają, że nasze klimatyzatory są montowane zarówno w biurach, jak i domach jednorodzinnych.

Kompaktowa klimatyzacja do mieszkania wyróżnia się prawie bezgłośną pracą. Ponadto szereg wbudowanych programów sprawia, że można dostosować jej pracę do aktualnie panujących warunków atmosferycznych.

Klasyfikacja klimatyzacji

W naszym sklepie znajdą Państwo kompletne zestawy, zawierające nie tylko jednostkę zewnętrzną i wewnętrzną, ale również wszystkie niezbędne elementy instalacyjne. W komplecie znajduje się także pilot, umożliwiający bezprzewodowe sterowanie pracą całego systemu. Oprócz klimatyzacji typu Mono Split, oferujemy wersję Multi Split. Jej cechą charakterystyczną jest rozbudowana konstrukcja. Do jednego urządzenia zewnętrznego połączone są dwa, trzy, a nawet cztery urządzenia zewnętrzne.

Z kolei działanie klimatyzacji kanałowej jest oparte o system kanałów, który doprowadza chłodne powietrze np. do kilku pomieszczeń. Rozwiązanie tego typu stosuje się w przypadkach, w których montaż klimatyzacji typu split jest niemożliwy lub bardzo utrudniony. Klimatyzacja kanałowa jest najczęściej montowana w biurowcach, lokalach usługowych, a także w hotelach i pensjonatach.

Z kolei klimatyzacja sufitowa, dzięki swojej konstrukcji, gwarantuje równomierne rozprowadzanie schłodzonego powietrza nawet w przypadku dużych pomieszczeń. Ponadto klimatyzatory tego typu nie zajmują powierzchni użytkowej, ponieważ są montowane bezpośrednio w suficie. W naszej ofercie znajdą Państwo również szeroki wybór akcesoriów do klimatyzacji, takich jak pompki do skroplin, przewody klimatyzacyjne, elastyczne rury aluminiowe i wiele innych.

Polecane klimatyzatory z oferty Protor

Poniżej znajdują się klimatyzatory, które naszym zdaniem są godne polecenia.

  • Klimatyzator wspomnianej firmy Saunier Duval - wysoka efektywność chłodzenia i grzania, w połączeniu z nowoczesnym designem i łatwą obsługą sprawia, że sprzęt jest warty uwagi. Oferujemy zarówno wersje w Mono-Split, a także Multi-Split, nawet z czterema jednostkami wewnętrznymi.

Dlaczego warto robić zakupy w sklepie Protor?

Nasza firma współpracuje wyłącznie z wybranymi dostawcami i producentami, którzy oferują wysokiej klasy sprzęt w przystępnych cenach. Oprócz szerokiego wyboru klimatyzatorów, możesz liczyć również na merytoryczne wsparcie udzielane przez naszych doradców.

Klimatyzacja i wentylacja

Filter by:

Clear All