Filters
Preferencje
Wyszukiwanie

Odnawialne źródła ciepła (OZE)

Czym są odnawialne źródła energii?

OZE, czyli odnawialne źródła energii każdego roku stanowią coraz większy udział w ogólnej produkcji energii w Polsce. Tendencje światowe wskazują na to, że ten trend będzie nie tylko stale się utrzymywał, ale także rósł w siłę. Wynika to m.in. z ogromnej popularności fotowoltaiki, czyli pozyskiwania i magazynowania energii słonecznej. Inwestują w nią zarówno firmy, jak i osoby prywatne, które w przypadku nadwyżek zgromadzonej energii mogą sprzedawać ją bezpośrednio do elektrowni.

Zobacz jako Tabela Lista
Sortuj po
Wyświetl na stronie

HEVELIUS 40 BZ (2x20) Zestaw solarny HEVELIUS 40 BZ z 2 kolektorami próżniowymi bez zbiornika

9 212,70 zł z wyłączeniem przesyłki
Zestawy solarne |  Wymienniki z wężownicą | 

Kolektor słoneczny FKC-2S

Skład: dwa (trzy) płaskie, pionowe kolektory SO5000TF FKC-2S/ SO7000TF FT226-2V; konstrukcja umożliwiająca montaż kolektorów na dachu skośnym; połączenia...
23 010,84 zł z wyłączeniem przesyłki
Zestawy solarne | 

Pakiet 2 x Excellence Plus 7000

Skład: dwa (trzy) płaskie, pionowe kolektory SO5000TF FKC-2S/ SO7000TF FT226-2V; konstrukcja umożliwiająca montaż kolektorów na dachu skośnym; połączenia...
19 731,66 zł z wyłączeniem przesyłki
Zestawy solarne | 

Zestaw solarny ZSH.A-2/250

Zawartośc zestawów: ZSH.A-2/250: 2 kolektory KSH.A-2,0, wymiennik SB-250, sterownik solarny, grupa pompowa dwudrogowa, naczynie wzbiorcze 18l z zestawem...
12 041,00 zł z wyłączeniem przesyłki
Zestawy solarne | 

Zestaw solarny ZSH.A-3/300

Zawartośc zestawów: ZSH.A-2/250: 2 kolektory KSH.A-2,0, wymiennik SB-250, sterownik solarny, grupa pompowa dwudrogowa, naczynie wzbiorcze 18l z zestawem...
14 740,00 zł z wyłączeniem przesyłki
Zestawy solarne | 

Zalety odnawialnych źródeł energii

Źródła energii odnawialnej stanowią kilkanaście procent całej energii pozyskiwanej w Polsce. Na przestrzeni kilku lat prognozuje się, że mogą wzrosnąć do kilkudziesięciu procent. Sklep Protor współpracuje zarówno z instalatorami, jak i osobami prywatnymi, które chcą zacząć redukować koszty za energię elektryczną. W ujęciu rocznym, redukcja rachunków za podgrzewanie c.w.u. może wynieść nawet 60%. Z tego powodu, coraz więcej gospodarstw domowych decyduje się na montaż instalacji fotowoltaicznej.

Sklep Protor prowadzi sprzedaż wysokiej klasy kolektorów charakteryzujących się różnymi wymiarami. Dzięki wysokiej przepuszczalności promieni słonecznych, połączonej z prawie 100% absorbcją, kolektory dostępne w tej kategorii są niezwykle efektywne. Ponadto zastosowanie dodatkowych technologii, takich jak warstwa antyrefleksyjna i hartowana szyba pryzmatyczna, dodatkowo podnosi efektywność działania kolektorów słonecznych.

Klasyfikacja odnawialnych źródeł energii

Oferujemy kompletne zestawy solarne składające się m.in. z kolektorów, wymiennika, sterownika, grupy pompowej, naczynia wzbiorczego i zestawów przyłączeniowych. Wszystkie elementy wyróżniają się wysoką jakością wykonania i długą żywotnością oraz bezawaryjnym działaniem.

W tej kategorii dostępne są kompletne zestawy solarne charakteryzujące się różną wydajnością, a co za tym idzie, zróżnicowanym zastosowaniem. Dodatkowo, oferujemy solidne i wytrzymałe zestawy montażowe, dzięki którym kolektory słoneczne będą stabilnie zamontowane np. na dachu, w najbardziej efektywnej pozycji.

W naszej ofercie znajdą Państwo również ogromny wybór akcesoriów do podłączenia zestawów solarnych. Są to m.in. złączki, kompletne grupy pompowe, korki, nakrętki, nyple, automatyczne odpowietrzniki, rozdzielacze, złącza krzyżowe i zatrzaskowe oraz wiele innych. Bez względu na to jakiego akcesorium lub części potrzebują Państwo do swojej instalacji, z pewnością mamy ją w ofercie.

Trzy polecane zestawy OZE

Poniżej prezentujemy trzy zestawy odnawialnych źródeł energii, które naszym zdaniem są godne polecenia.

  • Pierwszy z nich to zestaw solarny ZSH.A-3/300 firmy Kospel. W komplecie, oprócz dwóch kolektorów, znajduje się również wymiennik ciepła, sterownik, naczynie zbiorcze i inne niezbędne elementy.

  • Kolejna propozycja to komplet solarny z kolektorami aluminiowymi marki Galmet.

  • Na uwagę zasługuje także pakiet solarny Inisol Uno SLIM BS, gotowy do montażu. Ten komplet występuje zarówno z jednym, jak i dwoma oraz trzema kolektorami.

Dlaczego warto robić zakupy w sklepie Protor?

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie wysokiej klasy produkty, pochodzące od rzetelnych dostawców i producentów z wieloletnim doświadczeniem w branży. W razie jakichkolwiek pytań związanych z odnawialnymi źródłami energii, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Odnawialne źródła ciepła (OZE)

Filter by:

Clear All
Min: 0,00 zł Max: 28 493,00 zł
zł0 zł28493