Filters
Ustawienia
Wyszukiwanie

Poznaj 30 lat tradycji

Firma Protor Merkury działa na rynku już ponad 30 lat.
Oferta towarowa i usługowa firmy to blisko 15 000 pozycji asortymentu, uznanych i sprawdzonych producentów z Polski i całego świata.

Firma Protor założona została w 1988 roku w Radomiu, jako przedsiębiorstwo innowacyjne, świadczące usługi projektowo-badawcze dla przemysłu.

Jest jedną z pierwszych firm w Polsce, która promowała nowatorskie rozwiązania w zakresie techniki grzewczej oraz materiałów instalacyjnych i wprowadzała na rynek nowoczesne produkty z tej branży.

M.in. w 1991 r. opracowała oryginalną konstrukcję i uruchomiła produkcję typoszeregu pierwszych polskich pomp ciepła do podgrzewania wody użytkowej: OW150 i OW300.
Od 1993 r. firma koncentruje się na działalności handlowej. Dzięki szerokiej, nowoczesnej ofercie zdobywa znaczącą pozycję na rynku oraz uznanie partnerów handlowych.

Z kilkuosobowej, małej firmy w ciągu ponad 30 lat działalności przekształca się w prężną organizację handlową, zatrudniającą 25 osób.

Aby wzbogacić i wyprofilować ofertę handlową PROTOR w 2005 r. przystępuje do największej w Polsce grupy zakupowej w branży instalatorskiej – Instal Konsorcjum, natomiast Instal-Konsorcjum jako jedyna firma z Polski, od 2012 r. jest udziałowcem Grupy EDT, największej w Europie organizacji fachowego handlu hurtowego towarami, przeznaczonymi dla instalacji grzewczych i sanitarnych. Członkostwo w europejskich organizacjach o zbliżonym profilu działalności daje przewagę konkurencyjną wynikającą z międzynarodowych doświadczeń oraz pozwala oferować klientom szeroką gamę produktów w atrakcyjnych cenach.

PROTOR, wykorzystując wypracowaną bazę i doświadczenie swoje oraz Instal Konsorcjum wprowadziła do oferty m.in. systemy solarne, pompy ciepła i inne innowacyjne rozwiązania techniczne.

Galeria

Oferta

Oferujemy ponad 500 tysięcy produktów renomowanych producentów techniki grzewczej, instalacyjnej, sanitarnej, klimatyzacji, wentylacji oraz uzdatniania wody.

Wszystkie sprzedawane urządzenia objęte są gwarancją i posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty i dopuszczenia.

Sprzedajemy produkty jedynie najwyższej jakości, z pełnym wsparciem serwisowym.

Swoją ofertę kierujemy do:

przedsiębiorstw i zakładów instalacyjnych, sanitarnych, budowlanych
firm handlowych, sklepów, hurtowni
deweloperów, inwestorów, spółdzielni mieszkaniowych
podmiotów publicznych,takich jak: urzędy miast i gmin, spółki wodno-kanalizacyjne, przedsiębiorstwa oczyszczania miast
biur projektowych i architektów

Nasza siła

Oferujemy ponad 500 tysięcy produktów renomowanych producentów techniki grzewczej, instalacyjnej, sanitarnej, klimatyzacji, wentylacji oraz uzdatniania wody.

Wszystkie sprzedawane urządzenia objęte są gwarancją i posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty i dopuszczenia.

Logistyka

PROTOR oferuje możliwości elastycznego realizowania dostaw. Centrum logistyczne w Radomiu charakteryzuje wysoki standard organizacyjny, techniczny i funkcjonalny.

Magazyn wysokiego składowania umożliwia w sposób kompletny i terminowy obsługiwanie każdego zamówienia.

e-commerce

Wychodząc naprzód wyzwaniom rynku i oczekiwaniom klientów, pragnąc dotrzeć do jak największej grupy odbiorców, dać im możliwość o wiele większego wyboru asortymentu, oszczędności czasu, możliwości kupowania niezależnie od pory dnia i miejsca, w którym się znajdują, otwieramy możliwość zakupu przez internet w naszym własnym sklepie:

www.protor.pl

Od teraz, pragnąc dokonać zakupu, nie musicie jechać przez pół miasta – wystarczy, że włączycie komputer z dostępem do Internetu!